Erkek Check Up Hizmetleri

 

 

VIP ERKEK CHECK UP HİZMETLERİ
Hemogram
Sedimantasyon
Demir
Demir Bağlama Kapasitesi
HbsAg
Ferritin
Açlık Kan Şekeri
Hemoglobin A1C
İnsülin (Açlık)
Çinko
SGOT
SGPT
GGT
GRP
LDH
CPK
CK-MB
Protein Total
Albumin
Globulin
Total Kolesterol
Trigliserid
HDL Kolesterol
LDL Kolesterol
Sodyum
Potasyum
Üre
Ürik Asit
Kreatinin
Dışkıda Gizli Kan
Tam İdrar Tahlili
Klorur
Kalsiyum
Fosfor
Magnezyum
Folik Asit
Vitamin D3
Vitamin B12
ASO (Anti-Streptolizin O)
Romatoid Faktör (RF)
CRP
HbsAg
Anti HBS
Anti- HCV
Anti- HIV 1/2
VDRL
TPHA
T3 (Triyodotironin)
T4 (Tiroksin)
TSH
CA 19-9
CA 72-4
Total PSA ( >40 yaş erkeklerde)
Free PSA ( >40 yaş erkeklerde)
Covid PCR
Covid Antikor
Alkalen Fosfataz (ALP)
RADYOLOJİ
Tüm Batın Ultrasonografisi (USG)
Troid Ultrasonografisi (USG)
Akciğer Grafisi
Akciğer Tomografisi
Beyin Tomografisi
EKG
Kemik Dansitometrisi

 

Erkek check up, erkeklerde yapılan genel sağlık taraması olarak bilinmektedir ve işlemi sağlığı yerinde olan erkeklerde yapılan bir işlemdir. Gizli hastalık varsa bu hastalıkların ortaya çıkartılması için yapılır.

Yıllık olarak yapılan tarama işlemi yaş aralıklarına en uygun olacak şekilde yapılır. Erkek check UP fiyatları her bireyin kolaylıkla hizmet alabileceği şeklidedir.

Sizler de herhangi bir hastalık şüphesi taşıyorsanız mutlaka erkek check up taramalarından geçmeniz gerekir.Yapılan taramalar sayesinde çoğu hastalık ortaya çıkmadan tespit edilerek önlenebilir. Bu sayede kişiler yaşamlarına sağlıklı olarak devam edebilir.

Erkek Check UP Nedir?

Günümüzde en sık uygulanan hastalık önlemleri arasında check UP taramaları yer alıyor. Genellikle 40 yaş altı sağlıklı erkeklerde uygulanan bu taramalar gizli hastalıkların ortaya çıkmasında en etkili olan yöntemlerdendir.

Check UP taramaları kişiye özel olarak uygulanır. Pek çok tetkik ve muayeneyi içeren taramalar içerisinde erkek üreme sistemi tetkikleri de yer alıyor.

İlginizi Çekebilir  Tüm Batın USG

Check UP fiyatları uygulanan tetkik ve tahlil sayısına göre değişkenlik gösterir. Genel olarak her bireyin rahatlıkla hizmet alabileceği şekildedir. Sizler de hastalıkların önlemini almak için tarama yaptırabilirsiniz.

Erkek Check UP Neleri Kapsar?

Herhangi bir sağlık sorunu olmayan erkeklere olası hastalıkları erken tespit amacıyla yapılan check UP taraması içeriğinde pek çok tahlil ve tetkiki kapsar.

Kardiyoloji, solunum sistemi, kanser tetkikleri, üroloji sistemi gibi pek çok sisteme bakılır. Çoğunlukla kanser ve türlerinin erken teşhis yapılabilmesi için uygulanır. Check UP fiyatları uygulanacak olan tetkiklere ve hastanın yaş aralığına göre değişir.

VİP erkek paketleri ve kapsamlı tetkikler için check UP fiyatları daha maliyetli olacaktır. Bu sayede ihtiyaç duyan her birey kolaylıkla hizmet alabilir.

Erkek Check UP Neden Yaptırmalısınız?

Genel sağlık taramaları yıllık olarak düzenli yaptırılması gereken işlemlerden biridir. Check UP taramalarında ise özel olarak yapılan tetkikler de yer alır. Prostat kanseri şüphesi taşıyıp taşımama durumunun araştırılmasında en etkili yöntemlerdendir.

Yapılan testler yaş aralıklarına göre değişkenlik gösterir. Check UP yaptırmak erken tanı için oldukça avantajlı işlemlerdendir. Taramalar sayesinde pek çok birey gizli seyreden hastalıklarını da öğrenebilir.

Aynı zamanda check UP fiyatları herkese hitap edecek şekilde sunulduğundan dolayı rahatlıkla yararlanılabilir. Erken tanının hayat kurtarıcı olduğundan dolayı yaptırılması önem taşır.

Erkek Check UP ne kadar sürer?

40 yaş altı ve 40 yaş üstü erkeklerde uygulanan check UP taramaları içeriğinde pek çok tetkik ve muayene içerir. Yapılan tetkikler yaş aralığına göre belirlenerek uygulanır. Bireylerin taramaya girebilmesi için bir iki gün önceden randevu alması gerekir. Özel olarak belirlenen tetkiklerin yapılması ortalama olarak yarım gün kadar sürer.

Kan tahlilleri, radyolojik görüntüleme tetkikleri, fiziki muayeneler toplamda zaman alan işlemlerdir. Prostat kanserinin erken tanısı için yapılabilen taramaların sonuçlanması da birkaç günü bulabilir. Her bireye hitap eden check UP fiyatları sayesinde erken tedavi yöntemi ile çoğu birey hayata tutunabilir.

İlginizi Çekebilir  Açık Emar

40 Yaş Altı ve 40 Yaş Üstü Check UP

Erkeklerde gizli hastalıkların izlenmesi ve herhangi bir hastalık şüphesi olup olmadığını araştırmak amacıyla yapılan check UP taramaları yaş aralıklarına göre düzenlenir. 40 yaş altı erkeklerde yılda ortalama 2 kere yapılan tetkikler 40 yaş üstünde daha sıklaştırılır.

Özellikle prostat kanseri ve hastalıkları 40 yaş üzerinde meydana geldiğinden dolayı üreme sistemi tetkikleri daha sık yapılır. Düzenli olarak yapılması gereken check UP fiyatları da belirlenen test ve tahlillere göre değişkenlik gösterir. Her bireyin rahatlıkla yararlanabilmesi adına fiyatlar uygun olarak sunulur.

Check UP Programları

Düzenli tarama programları, pek çok kanser türünün erken tespitinin ve tanısının yapılması açısından önem taşır. Check UP programları da erkeklerde daha sık rastlanan hastalıkların tespit edilmesi için yapılır. Uygulanan programlar kişiye özel olarak belirlenir.

Radyoloji görüntüleme tetkiklerinden fiziki muayeneye kadar pek çok programı kapsar. Check UP fiyatları yapılan programlara göre değişir. Daha fazla tetkikten geçen hasta için fiyatlarda daha yüksek olacaktır.

Check UP paketi

Sağlık sorunu olmayan fakat ortaya çıkabilecek olan hastalıkların erken tespiti için check UP taramaları uygulanıyor. Check UP paketi de erkeklere özel olarak uygulanan testleri içeriyor. Genel taramalarda yapılan tetkiklerin yanı sıra prostat kanseri için yapılan tahlil ve tetkikler de yer alıyor.

Yapılan taramalar sayesinde pek çok erkek gizli hastalığı varsa bu hastalığı öğreniyor ve tedaviye başlayabiliyor. Check UP fiyatları da yapılan tüm tetkik ve fiziki muayeneleri içerisinde barındırarak hastaya uygulamaya sunulur.

Erkek Check UP Fiyatları 2024

Erkek Check Up Fiyatları 2024’de 3000 ile 4000 tl arasında değişmektedir. Günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde hemen hemen her sağlık kuruluşunda hizmete sunulan check UP taramalarında fiyatlar her bireyin yararlanabileceği şekilde sunulur.

İlginizi Çekebilir  Tüm Spinal MR

Özel sağlık kuruluşları ve görüntüleme merkezlerinde yapılan tarama işlemi daha maliyetlidir. Hastanın yaşına göre belirlenen tetkiklerde fiyatlar değişebilir. Daha kapsamlı taramadan geçen hastalarda fiyatlar da daha maliyetli olacaktır.

Fakat hastaya özel olarak yapılan indirimler sayesinde normal fiyatından daha uyguna yararlanılabilir. Check UP fiyatları başvurulan uzman hekime göre de değişir.

Hastalıkların erken tespitinin yapılabilmesi için mutlaka uygulanması gereken işlemlerdir. Erkek check up fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

 

GALEN VIP CHECK UP ERKEK